основан:2010
стадион:Стадион на мира
президент:Йордан Андреев
треньор:Тенчо Тенев
  • Ботев (Пловдив) спечели безпроблемно с 3:0 срещу Марек в последния мач от 20-ия кръг на "А" група.Как ще се развие двубоят стана ясно още в самото му начало. Не бяха минали и пет минути, когато Цветелин Чунчуков откри, не без помощта на неумелата намеса на вратаря Емил Михайлов.20 минути по-късно Мариян Огнянов удвои аванса на домакините с хубаво попадение с плонж с глава.Третото попадение пък вкара резервата Христо Казаков в петата минута на...
  • Станаха ясни стартовите състави на Ботев и Марек. Двата отбора излизат в Коматево в последния мач на 20-ия кръг на "А" група.Петър Пенчев започва със Стаховяк, Николов, Филипов, Христов, Терзиев, Иршак, Васев, Гамаков, Цветков, Огнянов, Чунчуков.Титулярите на Тенчо Тенев са Михайлов, Гаров, Лахчев, Кавдански, Виячки, Димитров, Петков, Колев, Кръстовчев, Бонев, Бибшков.Главен съдия е Адриан Петров, двубоят започва в 15:30 ч.
  • В мач от 20-ия кръг на "А" група Левски разгроми Хасково с 8:0. За категоричната победа на "сините" се разписаха Валери Домовчийски (2 гола), Антонио Аниете (2), Мигел Бедоя, Божидар Краев, Емил Нину и Лукаш Гикевич.Помните ли кога беше последната победа на Левски? Това се случи преди 8 години, а тогава "сините" отново вкараха 8 гола, показа проверка на TV7. Случайно или не, мачът беше отново в 20-ия кръг на "А" група. В София гостуваше Марек, а...