Новини
<p>Марек спря Литекс за третото място</p>
Снимка: lap.bg

Марек спря Литекс за третото място

Литекс пропусна златен шанс да се изкачи на третото място в класирането в "А" група.

Отборът на Красимир Балъков направи 0:0 при гостуването си на Марек в мач от 21-ия кръг на "А" група.

Първата част бе изключително скучна, като единствените две половинчати възможности бяха пропилени от гостите.

След почивката играчите на Литекс пък се хвърлиха в атаки и на още няколко пъти се разминаха с гола.

Домакините пък създадоха само една възможност в целия мач – след час игра удар с глава на Емил Виячки бе избит от вратаря Винисиус Баривиейра.

Марек – Литекс 0:0

Марек: Емил Михайлов, Илиян Гаров, Мартин Кавдански, Емил Виячки, Борислав Николов, Димитър Петков (81 Георг Василев), Мартин Димитров, Александър Манолов (90 Еньо Кръстовчев), Павел Петков (69 Милен Лахчев), Златко Бонев, Крум Бибишков.

Треньор: Тенчо Тенев

Литекс: Винисиус Баривиейра, Васил Божиков, Антон Недялков (63 Александър Цветков), Рафаел Перес, Пламен Гълъбов, Страхил Попов, Петрос Бумал (77 Пауло Регула), Кристиан Малинов, Данило Асприля, Бьорн Маарс, Милчо Ангелов (63 Александър Цветков).

Треньор: Красимир Балъков

Жълти картони: Николов, Димитров, Лахчев (М)ц Малинов (Л)

Главен съдия: Стефан Павлов